Stowarzyszenie "KABAR" w Łodzi

sekcja strzelecka

Stowarzyszenie KABAR w Łodzi

zaprasza na

IX Mistrzostwa Polski Ligi Sportera 2019

Termin:

24.08.2019 - przedmecz:  rejestracja od 9.00, pierwsze strzały 10.00

25.08.2019 - zawody: rejestracja od 8.00, rozpoczęcie 8.30, pierwsze strzały 9.00

Miejsce: strzelnica Okręglica k. Sieradza

Liczba torów: 12

Liczba strzałów: minimum 260

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. sześć076169osiem2

Liczba zawodników: 60 (po 10 osób w 6 składach)


Opłata startowa płatna tylko przelewem:

250 PLN- jeżeli płatność nastąpi do 01.08.2019
300 PLN- jeżeli płatność nastąpi po 01.08.2019

Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zarejestrowanego zawodnika.

REJESTRACJA (tylko internetowa):
Wolne miejsca: Mecz główny: 0

UWAGA, AKTUALNIE BRAK WOLNYCH MIEJSC.

zarejestruj

Dane do przelewu: 
Stowarzyszenie KABAR w Łodzi
27 1750 0012 0000 0000 2378 7024
W tytule przelewu należy napisać: MP LS/2019 oraz imię i nazwisko.

Zawodnicy zostają wpisani na listę startową wg. kolejności zgłoszeń aż do wyczerpania limitu miejsc. Od dnia rejestracji zawodnicy mają 5 dni na dokonanie wpłaty startowego. Brak zaksięgowanej wpłaty po upływie tego terminu spowoduje wykreślenie zawodnika z listy startowej i przepisanie na listę rezerwową. Tylko zaksięgowana wpłata wpisowego w wyznaczonym terminie gwarantuje miejsce w wybranym składzie.


Zarejestrowani zawodnicy:

Kolorem żółtym oznaczono zawodników, dla których potwierdza się otrzymanie wpłaty.

Przedmecz (KOMPLETOWANY)

1. WANDZEL Zbigniew, KABAR-Łódź, (AS), TAKTYCZNA

2. WYZGAŁA Robert, KABAR-Łódź, (S), OTWARTA

3. KUCZYŃSKI Piotr, AMATOR-Wrocław, (S), TAKTYCZNA PLUS

4. MIERZEJEWSKI Darusz, AMATOR-Wrocław, (S), TAKTYCZNA PLUS

5. SZYMAŃSKI Paweł, LEGIA-Warszawa, (?), TAKTYCZNA PLUS

6. CHOJNACKI Piotr, KABAR-Łódź, (Z), TAKTYCZNA

7. KUSZTELSKI Zbigniew, STRZELEC-Żyrardów, (Z), OTWARTA

8. JACEK Zdzisław, KABAR-Łódź, (SG), KLASYCZNA

9. KOZŁOWSKI Marek, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

10. SZWARC Paweł, KABAR-Łódź, (B), KLASYCZNA

11. SZWARC Dariusz, KABAR-Łódź, (B), KLASYCZNA

12. LIS-Krzysztof, ???-Poznań, (S), OTWARTA

13. BASZCZUK Zbigniew, DYWIZJON-Poznań, (S), OTWARA

14. CZEKALA Tomasz, PROELIA-Warszawa, (S), TAKTYCZNA PLUS

15. WANDZEL Robert, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

16. NOWAK Jarosław, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

17. MASTALINSKI Zdzisław, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

18. TALAREK Andrzej, ZKS-Warszawa, (S), KLASYCZNA

19. SZYMANIAK Wiktoria, TARCZA 96-Poznań, (S), TAKTYCZNA PLUS

20. KAUC Tomasz, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

21. SADŁOŃ Bartosz, HETMAN-Nysa, (S), TAKTYCZNA PLUS

22. GUSTA Tomasz, COLT-Łódź, (Z), TAKTYCZNA PLUS

23. NIEWIADOMSKI Piotr, EXPERT-Jaworzno, (S), OTWARTA

24. STANISZEWSKI Jan, VIS-Zamość, (Z), TAKTYCZNA

25. SZUSTAK Maciej, BUNKIER-Zduńska Wola, (Z), KLASYCZNA

26. OLECH Paweł, STS-Szczecin, (S), KLASYCZNA

27. PIASECKI Artur, STS-Szczecin, (S), OTWARTA

28. BEREZOWSKI Paweł, ZKS-Warszawa, (S), KLASYCZNA

29. MUSZAŁ Marcin, KS STZELEC-Żyrardów, TAKTYCZNA, (Z), (przeniesienie z LR)

30. CZARNECKI Radosław, STRZELEC-Żyrardów, KLASYCZNA, (Z), (przeniesienie z LR)

31. SZOPIŃSKI Tomasz, ARDEA-Gdańsk, TAKTYCZNA PLUS, (Z), (przeniesienie z LR)

32. STECZEK Marcin, KABAR-Łódź, (AS), TAKTYCZNA

33. MITULSKI Leszek, TARCZA-Szamotuły, (Z), OTWARTA

34. SEJDA Piotr, KABAR-Łódź, (S), KLASYCZNA

35. SZULIŃSKI Adam, STS-Szczecin, (Z), OTWARTA

36. GŁUCH Marcin, ZAWISZA-Bydgoszcz, (Z), TAKTYTCZNA

37.

38.

39.

40.

Skład 1 (KOMPLETNY)

41. OSTROWSKI Michał, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

42. WRZESIEŃ-OSTROWSKA Magdalena, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

43. OSTROWSKI Paweł, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

44. GAWRYŚ Paweł, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

45. POPŁAWSKI Rafał, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

46. FIDELUS Marcin, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

47. POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

48. CHMIELEWSKI Sławomir, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

49. GOŚLICKI Rafał, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

50. DIERING Szymon, STS-Szczecin, KLASYCZNA, (przeniesienie z LR do 1)

Skład 2 (KOMPLETNY)

51. KACPRZAK Michał, SALWA-Wołomin, TAKTYCZNA, (przeniesienie z 1 do 2)

52. OSMOŁA Rafał, PROELIA-Warszawa, OTWARTA, (przeniesienie z 1 do 2)

53. SIEŃSKI Ireneusz, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, TAKTYCZNA

54. WIECZOREK Grzegorz, KS LOK-Myszków, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 1 do 2)

55. BORKOWSKI Łukasz, PROELIA-Warszawa, KLASYCZNA, (przeniesienie z 1 do 2)

56. URBAN Tomasz, ZAWISZA-Bydgoszcz, KLASYCZNA

57. KIERES Tomasz, KOMANDOR-Katowice, OTWARTA, (przeniesienie z 1 do 2)

58. TALARCZYK Marcin, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, TAKTYCZNA PLUS

59. MIKOŁAJCZYK Patryk, TS BELLONA-Kalisz, TAKTYCZNA, (przeniesienie z 1 do 2)

60. NAMYŚLAK Krzysztof, KS LOK-Myszków, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 1 do 2)

Skład 3 (KOMPLETNY)

61. ORLIŃSKI Dominik, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA

62. GRZEŚKOWIAK Robert, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS

63. MIĘTEK Piotr, KS LOK-Białogard, KLASYCZNA

64. HECK Michał, KSK PRETOR-Lubiszyn, TAKTYCZNA

65. PANIEŃSKI Paweł, TARCZA 96-Poznań, OTWARTA

66. REDECKI Tomasz, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA PLUS

67. OZYRA Marcin, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS

68. JANISIÓW Marcin, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA

69. LEWANDOWSKI Przemysław, KABAR-Łódź, OTWARTA

70. ROMANKIEWICZ-HECK Agnieszka, KSK PRETOR-Lubiszyn, TAKTYCZNA

Skład 4 (KOMPLETNY)

71. RADULSKI Marek, 308-Białystok, OTWARTA

72. MARCELA Przemysław, WSS-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 1 do 4)

73. SĘK Ireneusz, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 3 do 4)

74. ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof, 308-Białystok, KLASYCZNA

75. SUŁEK Maciej, ZAWISZA-Bydgoszcz, KLASYCZNA

76. SAAR Sebastian, ŚLĄSK-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS

77. ŚWIĆ Marcin, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA, (przeniesienie z 3 do 4)

78. WYDRA Marcin, WKS ŚLĄSK-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS

79. KRAWCZYK Marcin, SALWA-Wołomin, TAKTYCZNA, (przeniesienie z 1 do 4)

80. GÓRNIAK Rafał, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA, (przeniesienie z 3 do 4)

Skład 5 (KOMPLETNY)

81. DUDZIC Mateusz, GTS BRASS-Gorzów Wlkp., OTWARTA

82. WANIOŁKA Marcin, LOK EXPERT-Jaworzno, TAKTYCZNA PLUS

83. MAŁYSZKA Robert, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA PLUS

84. PAWLIK Krzysztof, COLT-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z LR do 5)

85. DOMARADZKI Grzegorz, GTS BRASS-Gorzów Wlkp., TAKTYCZNA PLUS

86. KUBICA Mariusz, GTS BRASS-Gorzów Wlkp., TAKTYCZNA

87. WILCZYŃSKI Artur, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

88. SZYMANKIEWICZ Michał, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

89. ŚWIERZBIŃSKI Kamil, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

90. DUDEK Wiktor, COLT-Łódź, TAKTYCZNA, (przeniesienie z 1 do 5)

Skład 6 (KOMPLETNY)

91. JANC Bartosz, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 1 do 6)

92. ŁAZIŃSKI Paweł, STS Szczecin, OTWARTA, (przeniesienie z 3 do 6)

93. MODER Paweł, TS BELLONA-Kalisz, OTWARTA, (przeniesienie z LR do 6)

94. PICHLIŃSKI Mariusz, SAGGITA-???, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z LR do 6)

95. JANUSZKIEWICZ Marek, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA, (przeniesienie z 3 do 6)

96. KEMPKA Dominik, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 3 do 6)

97. JANKOWSKI Maciej, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA, (przeniesienie z 3 do 6)

98. RAWSKI Maciej, UR-Jawor, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 3 do 6)

99. CUDNY Michał, PROELIA-Warszawa, OTWARTA, (przeniesienie z 1 do 6)

100. NIEDZIELSKA Magda, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 1 do 6)


Lista rezerwowa (LR):

101. WĘGLARCZYK Mariusz, LEGIA-Warszawa, OTWARTA, (przeniesienie z 1 do LR)

102. ŚMIECH Łukasz, KABAR-Łódź, OTWARTA, (przeniesienie z 5 do LR)

103. SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław, ZKS-Warszawa, TAKTYCZNA, (przeniesienie z 6 do LR)

104.WOJCIUSZKIEWICZ Radosław, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 6 do LR)

105. KRYCKI Marek, GTS BRASS-Gorzów Wlkp., KLASYCZNA

106. STOLAREK Adam, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA

107. STADNICKI Jakub, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, KLASYCZNA

108. ZGUTKA Maciej, NTS Grudziądz, TAKTYCZNA PLUS

109. KRÓLSKI Bartosz, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA

110. STOŁOWSKI Łukasz, COLT-???, TAKTYCZNA PLUS

111. ABEL Radosław, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA

112. URBAN Magdalena, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, OTWARTA

113. RADULSKI Marek, 308-Białystok, OTWARTA

114. TALARCZYK Marcin, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, TAKTYCZNA PLUS

115. OSTROWSKI Daniel, EXPERT-???, TAKTYCZNA PLUS

116. PONCYLJUSZ Wojciech, STS-Szczecin, TAKTYCZNA PLUS

117. PARKA Piotr, ???-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

118. NIKLASIŃSKI Artur, OKS HUSARZ-Opole, TAKTYCZNA

119. MIELCZAREK Sławomir, KS GLAUBERYT-Lubin

120. NOSKO Przemysław, OKS HUSARZ-Opole, TAKTYCZNA

121. PALUSZEK Maciej, OKS HUSARZ-Opole, TAKTYCZNA

122. DOMAŃSKI Radosław, NTS-Szczecin, TAKTYCZNA PLUS

123. HAUK Krzysztof, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA

124. MOSIEK Maciej, OKS HUSARZ-Opole, TAKTYCZNA

125. POSTAWA Jarosław, AMATOR-Wrocałw, TAKTYCZNA PLUS

126. SOWIŃSKI Mariusz, KABAR-Łódź, OTWARTA

127. BOCHEŃSKA Aneta, ???-Poznań, OTWARTA

128. PAŁKA Tadeusz, BS SALWA-Wołomin, KLASYCZNA

129. JEZIERSKI Piotr, AZS-Kielce, TAKTYCZNA PLUS

130. WOLIŃSKI Emil, KS SNAJPER-Lublin, TAKTYCZNA PLUS

131. MIERZEJEWSKI Krystian, AMATOR-Wroclaw, TAKTYCZNA PLUS

132. MROK Rafał, KS GLAUBERYT-Lubin, TAKTYCZNA

133. KAMIŃSKI Rafał, COlT-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS

134. RENDCHEN Szymon, EXPERT-Jaworzno, KLASYCZNA

135. SMOTER Jakub, AMATOR-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS

136. CZELEJ Tomasz, FUN GUN-Lublin, TAKTYCZNA PLUS

137. WOJCIESZEK Marcin, SIGMA Shoting-???, TAKTYCZNA PLUS

138. SZUBER Michał, DEFENDU-Poznań, TAKTYCZNA PLUS

139. GURTOWSKI Maciej, ZAWISZA-Bydgoszcz, KLASYCZNA

140. JACYNA Jan, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

141. KORNIJCZUK Andrzej, OCSPIAST-Opole, TAKTYCZNA PLUS

142. KOŁASZEWSKI Krzysztof, LEGIA-Warszawa, OTWARTA

143. SIEGIEŃCZUK Piotr, KS AMATOR-Wrocław, TAKTYCZNA

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2015 - 2020. Stowarzyszenie KABAR

Wszelkie prawa zastrzeżone.