Stowarzyszenie "KABAR" w Łodzi

sekcja strzelecka

Stowarzyszenie KABAR w Łodzi

Zaprasza na zawody PiRO GP2019

piro gpx 2019

Termin:
22.06.2019 - przedmecz:  rejestracja od 11.00, pierwsze strzały 12.00
23.06.2019 - zawody: rejestracja od 8.00, rozpoczęcie 8.30, pierwsze strzały 9.00
Miejsce: strzelnica Okręglica k. Sieradza
Ilość torów: 12

Ilość strzałów: minimum 170
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. sześć076169osiem2
Ilość zawodników: 60 (po 10 osób w 6 składach)

Opłata startowa płatna tylko przelewem:

150 PLN- jeżeli płatność nastąpi do 10.06.2019
200 PLN- jeżeli płatność nastąpi po 11.06.2019
Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zarejestrowanego zawodnika.


REJESTRACJA:

Wolne miejsca: Przedmecz: 17, Mecz główny: 0, Rezerwa: 10

 

zarejestruj
Dane do przelewu:
Stowarzyszenie KABAR w Łodzi
27 1750 0012 0000 0000 2378 7024
W tytule przelewu należy napisać: PiRO/2019 oraz imię i nazwisko.


Zawodnicy zostają wpisani na listę startową wg. kolejności zgłoszeń aż do wyczerpania limitu miejsc. Od dnia rejestracji zawodnicy mają 5 dni na dokonanie wpłaty startowego. Brak wpłaty po upływie tego terminu spowoduje wykreślenie zawodnika z listy startowej i przepisanie na listę rezerwową.

Zarejestrowani zawodnicy:

Kolorem żółtym oznaczono zawodników, dla których potwierdza się otrzymanie wpłaty.

Przedmecz (KOMPLETOWANY)

1. JACEK Zdzisław, KABAR-Łódź (SG), PISTOLET DUŻEGO KALIBRU

2. KOZŁOWSKI Marek, KABAR-Łódź, (S), STANDARD

3. CIECHANOWSKI Tomasz, SKS ARDEA-Gdańsk, (S), PISTOLET DUŻEGO KALIBRU

4. KAUC Tomasz, KABAR-Łódź, (S), STANDARD

5. WYZGAŁA Robert, KABAR-Łódź, (S), PISTOLET DUŻEGO KALIBRU

6. SZYMAŃSKI Grzegorz, KABAR-Łódź, (S), STANDARD

7. MASTALIŃSKI Zdzisław, KABAR-Łódź, (S), STANDARD

8. KOWALSKI Piotr, COVER-Warszawa, (?), SUBCOMPACT

9. NOWAK Jarosław, KABAR-Łódź, (S), STANDARD

10. SUWALD Małgorzata, KABAR-Łódź, (AS), STANDARD

11. KIDERYS Norbert, STS-Szczecin, (S), STANDARD

12. MATCZYŃSKI Andrzej, SKS ARDEA-Gdańsk, (?), STANDARD

13. ŚWIGULSKI Marcin, KABAR-Łódź, (S), STANDARD

14. STEFANIAK Krzysztof, KABAR-Łódź, (S), STANDARD

15. PLUTA Krzysztof, SKS ARDEA-Gdańsk, (?), PISTOLET DUŻEGO KALIBRU

16. SZWARC Paweł, KABAR-Łódź, (B), STANDARD

17. SZWARC Dariusz, KABAR-Łódź, (B), STANDARD

18. URBAŃSKA BEATA, KABAR-Łódź, (AS), STANDARD

19. WIĘCŁAW-PETTKE Magdalena, PERKUN-Gdynia, STANDARD

20. SZTYLER Sławomir, KABAR-Łódź, (AS), STANDARD

21. MAKOWSKI Michał, PERKUN-Gdynia, STANDARD

22. CHYLIŃSKI Andrzej, KALIBER 7,62-Skwierzyna, (S), STANDARD

23. KRYSIŃSKI Adam, SKS ARDEA-Gdańsk, (?), SUBCOMPACT

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

 

Skład 1 (KOMPLETNY)

41. GŁUCH Marcin, ZAWISZA-Bydgoszcz, PISTOLET DUŻEGO KALIBRU

42. ZIMMER Krzysztof, SSCzZCh-Rybieniec, SUBCOMPACT

43. LIPIŃSKI Mariusz, ZKS-Warszawa, COMPACT

44. WIECZOREK Grzegorz, KS LOK-Myszków, SUBCOMPACT

45. KUMISZCZA Tomasz, SKS ARDEA-Gdańsk, PISTOLET DUŻEGO KALIBRU

46. KIERES Tomasz, KOMANDOR-Katowice, STANDARD

47. NAMYŚLAK Krzysztof, LOK-Myszków, COMPACT

48. SZCZUDRAWA Sebastian, WALTER-Gdynia, COMPACT (przesunięto z 6 do 1)

49. STARYBRAT Grzegorz, SKA ARDEA-Gdańsk, COMPACT

50. CESARZ Wojciech, LOK-Myszków, STANDARD

 

Skład 2 (KOMPLETNY)

51. SIMILAK Kamil, KABAR-Łódź, STANDARD

52. SOBAŃSKI Michał, BUNKIER-Zduńska Wola, STANDARD

53. HAJDUKIEWICZ Adam, TARCZA-Szamotuły, STANDARD (przesunięto z 5 do 2)

54. ŚWIĆ Marcin, DYWIZJON-Poznań, STANDARD (przesunięto z 5 do 2)

55. RAJEWSKI Artur, DYWIZJON-Poznań, STANDARD (przesunięto z 5 do 2)

56. WAWRZONOWSKI Marek, OSIR-Koluszki, STANDARD (przesunięto z 5 do 2)

57. RADASZEWSKI Zbigniew, SPOŁEM-Łódź, STANDARD (przesunięto z 5 do 2)

58. STECKA PANIEŃSKA Paulina, TARCZA 96-Poznań, STANDARD

59. MĘCWEL Przemysław, MAGNUM-Poznań, STANDARD

60. PANIEŃSKI Paweł, TARCZA 96-Poznań, COMPACT

 

Skład 3 (KOMPLETNY)

61. MICHAŁOWSKI Norbert, STRZELEC-Żyrardów, STANDARD

62. WRZODAK Monika, STRZELEC-Żyrardów, STANDARD

63. KUBIAK Artur, STRZELEC-Żyrardów, STANDARD

64. KRAWCZYK Szymon, STRZELEC-Żyrardów, COMPACT

65. ZARZYCKI Mikołaj, ZKS-Warszawa, STANDARD

66. LESSMAN Piotr, STRZELMISTRZ-Łódź, STANDARD (przesunięto z 5 do 3)

67. SATUR Piotr, STRZELMISTRZ-Łódź, COMPACT (przesunięto z 5 do 3)

68. KOKOTEK Kamil, STRZELMISTRZ-Łódź, STANDARD (przesunięto z 5 do 3)

69. BRONICKI Dariusz, TWIERDZA-Przemyśl, COMPACT

70. PRACZYŃSKI Grzegorz, TWIERDZA-Przemyśl, STANDARD

 

Skład 4 (KOMPLETNY)

71. SZOPIŃSKI Tomasz, SKS ARDEA-Gdańsk, PISTOLET DUŻEGO KALIBRU

72. USZOK Dariusz, SKS ARDEA-Gdańsk, COMPACT

73. ŚRUTEK Mścisław, SSCzZCh-Rybieniec, STANDARD

74. CIOSEK Łukasz, SKS ARDEA-Gdańsk, COMPACT

75. ROMEL Grzegorz, KS-Gdańsk, SUBCOMPACT

76. NAGEL Bartłomiej, KRYZA-Gdynia, COMPACT

77. JANDA Konrad, KS KRYZA-???, COMPACT

78. LEWANDOWSKI Przemysław, KABAR-Łódź, STANDARD

79. KUKIEŁKA Aleksander, LOK-Zawiercie, STANDARD

80. STRENG Dawid, SKS ARDEA-Gdańsk, STANDARD

 

Skład 5 (KOMPLETNY)

81. TURZYŃSKI Arkadiusz, SSCzZCh-Rybieniec, COMPACT

82. URBAN Tomasz, ZAWISZA-Bydgoszcz, COMPACT

83. WASIELEWSKI Michał, SSCzZCh-Rybieniec, COMPACT

84. LEŚNIAK Sławomir, SSCzZCh-Rybieniec, COMPACT

85. FIJOŁEK Rafał, PIONIER-Gubin, STANDARD (przesunięto z 6 do 5)

86. PRZYBYLSKI Bartosz, TE-Inowrocław, STANDARD

87. WANIOŁKA Marcin, EXPERT-Jaworzno, STANDARD

88. MIERZEJEWSKI Krystian, AMATOR-Wrocław, STANDARD

89. KARCZEWSKI Andrzej, ZAWISZA-Bydgoszcz, SUBCOMPACT

90. JANKOWSKI Maciej, DYWIZJON-Poznań, STANDARD

 

Skład 6 (KOMPLETNY)

91. HAUK Krzysztof, KABAR-Łódź, PISTOLET DUŻEGO KALIBRU

92. SURDEL Marcin, TEMIDA-Zabrze, STANDARD

93. NOWAK Tadeusz, AMATOR-Wrocław, STANDARD

94. NIKLASIŃSKI Rafał, OKS HUSARZ-Opole, STANDARD (przesunięto z 4 do 6)

95. NOSKO Przemysław, OKS HUSARZ-Opole, STANDARD (przesunięto z 4 do 6)

96. MOKRZYCKI Dariusz, OKS HUSARZ-Opole, STANDARD (przesunięto z 4 do 6)

97. MOSIEK Maciej, OKS HUSARZ-Opole, STANDARD (przesunięto z 4 do 6)

98. DZIUBAN Wojciech, STRZELEC-Żyrardów, STANDARD (przesunięto z 3 do 6)

99. PIEC Łukasz, STRZELEC-Żyrardów, STANDARD (przesunięto z 3 do 6)

100. EGERT Mariusz, KABAR-Łódź, STANDARD


Lista rezerwowa:

101.

102.

103.

104.

105.

106.

107.

108.

109.

110.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2015 - 2020. Stowarzyszenie KABAR

Wszelkie prawa zastrzeżone.