Stowarzyszenie "KABAR" w Łodzi

sekcja strzelecka

X Mistrzostwa Polski Ligi Sportera 2020 - lista zawodników

Kolorem żółtym oznaczono zawodników, dla których potwierdzono otrzymanie wpłaty.

Przedmecz (KOMPLETOWANY)

1. JACEK    Zdzisław    KABAR Łódź    Sporter TAKTYCZNA (S/O)

2. WYZGAŁA    Robert    KABAR Łódź    Sporter OTWARTA (S/O)

3. BORKOWSKI    Łukasz    PROELIA Warszawa    Sporter KLASYCZNA (S/O)

4. KUCZYŃSKI    Piotr    AMATOR Wrocław    Sporter TAKTYCZNA plus (S/O)

5. MIERZEJEWSKI    Dariusz    AMATOR Wrocław    Sporter TAKTYCZNA plus (S/O)

6. SWIĆ    Marcin    Dywizjon Poznań    Sporter KLASYCZNA (S/O)

7. ORLIŃSKI    Dominik    Dywizjon Poznań    Sporter OTWARTA (S/O)

8. MĄCZKA    Krzysztof    Dywizjon Poznań    Sporter KLASYCZNA (S/O)

9. SADŁOŃ    Bartosz    Hetman Nysa    Sporter TAKTYCZNA plus (S/O)

10. ŚWIGULSKI    Marcin    KABAR Łódź    Sporter KLASYCZNA (S/O)

11. MASTALIŃSKI    Zdzisław    KABAR Łódź    Sporter TAKTYCZNA (S/O)

12. STADNICKI    Jakub    Ziemia Chełmińska    Sporter KLASYCZNA (Z)

13. SZYMAŃSKI    Grzegorz    KABAR Łódź    Sporter TAKTYCZNA (S/O)

14. SZYMANIAK    Wiktoria    Bellona Kalisz    Sporter TAKTYCZNA (S/O)

15. KAUC    Tomasz    KABAR Łódź    Sporter TAKTYCZNA (S/O)

16. SZOPINSKI    Tomasz    Ardea Gdańsk    Sporter KLASYCZNA (Z)

17. WANDZEL    Robert    KABAR Łódź    Sporter OTWARTA (S/O)

18. WANDZEL    Zbigniew    KABAR Łódź    Sporter OTWARTA (S/O)

19. STECZEK    Marcin    KABAR Łódź    Sporter KLASYCZNA (S/O)

20. KOZŁOWSKI    Marek    KABAR Łódź    Sporter TAKTYCZNA (S/O)

21. SZWARC    Paweł    KABAR Łódź    Sporter KLASYCZNA (S/O)

22. SZWARC    Dariusz    KABAR Łódź    Sporter KLASYCZNA (S/O)

23. FIGLEWICZ    Tomasz    KABAR Łódź    Sporter KLASYCZNA (S/O)

24. SZYMAŃSKI    Paweł    Legia Warszawa    Sporter TAKTYCZNA plus (Z)

25. MAŁYSZKA    Robert    Colt Wrocław    Sporter TAKTYCZNA plus (Z)

26. KUCHARSKI    Dariusz    KABAR Łódź    Sporter OTWARTA (S/O)

27. GALANCIAK    Przemysław    DZIESIĄTKA Łódź    Sporter TAKTYCZNA (S/O)

28. BEREZOWSKI    Paweł    ZKS Warszawa    Sporter KLASYCZNA (S/O)

29. URBAŃSKA    Beata    KABAR Łódź    Sporter OTWARTA (S/O)

30. SEJDA    Piotr    KABAR Łódź    Sporter KLASYCZNA (S/O)

31. SEJDA    Katarzyna    KABAR Łódź    Sporter KLASYCZNA (S/O)

32. JAŚKIEWICZ ARTUR  KABAR Łódź    Sporter KLASYCZNA (S/O)

33. SZTYLER    Sławomir    KABAR Łódź    Sporter TAKTYCZNA (S/O)

34.

35.

 ...

Skład 1 (KOMPLETOWANY)

41. SĘK    Ireneusz    Snajper Poznań    Sporter TAKTYCZNA plus

42. GDANIEC    Marcin    Elita    Sporter OTWARTA

43. OLECH    Paweł    STS Szczecin    Sporter KLASYCZNA

44. GRZEŚKOWIAK    Robert    TARCZA 96 Poznań    Sporter TAKTYCZNA plus

45. MIĘTEK    Piotr    LOK Białogard    Sporter KLASYCZNA

46. POLAŃSKI    Dawid    Colt Wrocław    Sporter TAKTYCZNA

47. RAWSKI    Maciej    UR Jawor    Sporter OTWARTA

48. SIENKIEWICZ    Piotr    KS Gatling Połczyn-Zdrój    Sporter TAKTYCZNA

49. JANC    Bartosz    TARCZA 96 Poznań    Sporter TAKTYCZNA plus

50. 

 

Skład 2 (KOMPLETOWANY)

51. JANISIÓW    Marcin    Dywizjon Poznań    Sporter KLASYCZNA

52. KRÓLSKI    Bartosz    TARCZA 96 Poznań    Sporter KLASYCZNA

53. WIECZOREK    Grzegorz    KS LOK Myszków    Sporter TAKTYCZNA plus

54. MODER    Paweł    Bellona Grodzisk Maz    Sporter OTWARTA

55. NAMYŚLAK    Krzysztof    KS LOK Myszków    Sporter OTWARTA

56. KARKUTKIEWICZ    Mariusz    KS LOK Myszków    Sporter TAKTYCZNA plus

57. LIS    Krzysztof    Dywizjon Poznań    Sporter OTWARTA

58. MIKOŁAJCZYK    Patryk    NTS    Sporter TAKTYCZNA

59. 

60. 

 

Skład 3 (KOMPLETOWANY)

61. WIELOGÓRSKI    Maciej    KS Kołobrzeg    Sporter TAKTYCZNA plus

62. OSMOŁA    Rafał    PROELIA Warszawa    Sporter TAKTYCZNA plus

63. URBAN    Tomasz    ZAWISZA Bydgoszcz    Sporter KLASYCZNA

64. ŚMIECH    Łukasz    KABAR Łódź    Sporter OTWARTA

65. URBAN    Magdalena    S. S. Cz. Z. Ch. Rybieniec    Sporter OTWARTA

66. PANIENSKI Pawel    Dywizjon Poznań    Sporter OTWARTA

67. MATUSZEK    Adam    Gwardia Zielona Góra    Sporter TAKTYCZNA plus

68. CZEREMSKI    Bartłomiej    AZS Częstochowa    Sporter TAKTYCZNA plus

69.

70.

 

Skład 4 (KOMPLETOWANY)

71. PICHLIŃSKI    Mariusz    Saggita Świdnica    Sporter TAKTYCZNA plus

72. LEWANDOWSKI    Przemysław    KABAR Łódź    Sporter TAKTYCZNA

73. HECK    Michał    KSK PRETOR    Sporter TAKTYCZNA

74. REDECKI    Tomasz    KABAR Łódź    Sporter TAKTYCZNA plus

75. MUSZAŁ    Marcin    KS Strzelec Żyrardów    Sporter TAKTYCZNA

76. CZARNECKI    Radosław    Strzelec Żyrardów    Sporter KLASYCZNA

77. ROMANKIEWICZ_HECK    Agnieszka    KSK PRETOR    Sporter TAKTYCZNA

78. WILIM    Wilhelm    ZKS Warszawa    Sporter OTWARTA

79. WILCZYŃSKI    Artur    Legia Warszawa    Sporter TAKTYCZNA plus

80.


Skład 5 (KOMPLETOWANY)

81. GUSTA    Tomasz    Colt-Łódź    Sporter TAKTYCZNA plus

82. DUDEK    Wiktor    Colt-Łódź    Sporter TAKTYCZNA

83. KOCHANOWSKI    Jakub    Colt-Łódź    Sporter TAKTYCZNA plus

84. NAPIERAJ    Sebastian    Colt-Łódź    Sporter TAKTYCZNA

85. SMOTER    Jakub    AMATOR Wrocław    Sporter TAKTYCZNA plus

86. ZGUTKA    Maciej    NTS Grudziądz    Sporter TAKTYCZNA plus

87. WANIOŁKA    Marcin    KS Expert Jaworzno    Sporter TAKTYCZNA plus

88. KIELAK    Artur    KS Expert Jaworzno    Sporter TAKTYCZNA

89. ZGUTKA    Jacek    NTS Grudziądz    Sporter TAKTYCZNA

90.

 

Skład 6 (KOMPLETOWANY)

91. OSTROWSKI    Michał    Legia Warszawa    Sporter TAKTYCZNA plus

92. WRZESIEŃ-OSTROWSKA    Magdalena    Legia Warszawa    Sporter TAKTYCZNA plus

93. OSTROWSKI    Paweł    Legia Warszawa    Sporter TAKTYCZNA plus

94. GAWRYŚ    Paweł    Garda Ostróda    Sporter TAKTYCZNA plus

95. POPŁAWSKI    Rafał    ZKS Warszawa    Sporter TAKTYCZNA plus

96. POKLEWSKI-KOZIEŁŁ    Aleksander    Legia Warszawa    Sporter TAKTYCZNA

97. CHMIELEWSKI    Sławomir    Legia Warszawa    Sporter TAKTYCZNA plus

98. CUDNY    Michał    PROELIA Warszawa    Sporter OTWARTA

99. DOMARADZKI    Grzegorz    GTS Brass Gorzów    Sporter OTWARTA

100.


Lista rezerwowa:

101. SUŁEK    Maciej    ZAWISZA Bydgoszcz    Sporter KLASYCZNA

102. CHOJNACKI    Piotr    KABAR Łódź    Sporter TAKTYCZNA

103. KRYSZAK    Marcin    ZAWISZA Bydgoszcz    Sporter TAKTYCZNA plus

104. SIEŃSKI    Ireneusz    Ziemia Chełmińska    Sporter KLASYCZNA

105. SANOWSKI    Pawel    KBS Zbaszynek    Sporter OTWARTA

106. DERLATKA    Marcin    ZKS Warszawa    Sporter TAKTYCZNA plus

107. SŁODKOWSKI-STRUZIK    Przemek    Legia Warszawa    Sporter TAKTYCZNA

108. GRYBIONKO    Krzysztof    NTS-Poznań    Sporter TAKTYCZNA

109. SAAR    Sebastian    UR Jawor    Sporter TAKTYCZNA plus

110. PONIKOWSKI    Maciej    Ziemia Chełmińska    Sporter TAKTYCZNA

111. IGNAŚ    Antoni    STS Szczecin    Sporter OTWARTA

112. KORNIJCZUK    Andrzej    Piast Opole    Sporter TAKTYCZNA

113. PIETRZAK    Arkadiusz    SKSS ROGÓW    Sporter OTWARTA

114. GŁUCH    Marcin    ZAWISZA Bydgoszcz    Sporter TAKTYCZNA

115. NOWAK    Leszek    Dywizjon Poznań    Sporter KLASYCZNA

116. KAROŃ    Piotr    KSK PRETOR    Sporter OTWARTA

117. BIAŁASZEK    Bartek    Grot-Płock    Sporter TAKTYCZNA plus

118. WOŹNICA    Rafał    KSK PRETOR    Sporter TAKTYCZNA plus

119. PARKA    Piotr    KS Cover Warszawa    Sporter TAKTYCZNA plus

120. GOLUB    Sergiy    ZKS "Gwardia" Zielona Góra    Sporter TAKTYCZNA plus

121. SZULIŃSKI    Adam    STS Szczecin    Sporter OTWARTA

122. HORODOWICZ    Mariusz    Strzelmistrz Łodzi    Sporter KLASYCZNA

123. LIS    Tomasz    KS Amator Wrocław    Sporter TAKTYCZNA plus

124. MITULSKI    Leszek    Tarcza Szamotuły    Sporter OTWARTA

125. PODHORECKI    Piotr    WSS Wrocław    Sporter TAKTYCZNA plus

126.

...

 

 

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2015 - 2020. Stowarzyszenie KABAR

Wszelkie prawa zastrzeżone.