Stowarzyszenie "KABAR" w Łodzi

sekcja strzelecka

Zimowa Liga Sportera GP 2020 - lista zawodników

Kolorem żółtym oznaczono zawodników, dla których potwierdzono otrzymanie wpłaty.

 

Przedmecz (KOMPLETOWANY)

1. JACEK Zdzisław, KABAR-Łódź (SG), KLASYCZNA

2. KOZŁOWSKI Marek, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

3. WYZGAŁA Robert, KABAR-Łódź, (S), OTWARTA

4. KANIEWSKI Andrzej, TARCZA-Szamotuły, (Z), OTWARTA 

5. MITULSKI Leszek, TARCZA-Szamotuły, (Z), OTWARTA

6. SZWARC Dariusz, KABAR-Łódź, (B), KLASYCZNA

7. SZWARC Paweł, KABAR-Łódź, (B), KLASYCZNA 

8. SUWALD Małgorzata, KABAR-Łódź, (S), NIE STRZELA

9. MASTALIŃSKI Zdzisław, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

10. SZYMAŃSKI Grzegorz, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

11. DZIEL Krystian, DYWIZJON-Poznań, (?), TAKTYCZNA

12. CHOJNACKI Piotr, KABAR-Łódź, (?), TAKTYCZNA

13. BORKOWSKI Łukasz, PROELIA-Warszawa, (S), KLASYCZNA

14. NOWAK Jarosław, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

15. SZYMANIAK Wiktoria, BELLONA-Kalisz, (S), TAKTYCZNA

16. URBAŃSKA Beata, KABAR-Łódź, (S), NIE STRZELA

17. FIGLEWICZ Tomasz, KABAR-Łódź, (S), KLASYCZNA

18. MIERZEJEWSKI Dariusz, AMATOR-Wrocław, (S), TAKTYCZNA PLUS

19. KUCZYŃSKI Piotr, AMATOR-Wrocław, (S), TAKTYCZNA PLUS

20. WANDZEL Zbigniew, KABAR-Łódź, (S), OTWARTA

21. HAUK Krzysztof, KABAR-Łódź, (Z), TAKTYCZNA

22. TALAREK Andrzej, ZKS-Warszawa, (S), KLASYCZNA

23. BEREZOWSKI Paweł, ZKS-Warszawa, (S), KLASYCZNA

24. KAUC Tomasz, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

25. SEJDA Piotr, KABAR-Łódź, (S), KLASYCZNA

26. ŚWIGULSKI Marcin, KABAR-Łódź, (S), KLASYCZNA

27.

28.

29.

30.
...

 

Skład 1 (KOMPLETNY)

41. SZUBER Michał, DEFENDU-Poznań, TAKTYCZNA PLUS

42. PYSSA Robert, KS AMATOR-Czarne, TAKTYCZNA

43. SOWIŃSKI Mariusz, KABAR-Łódź, OTWARTA

44. ROJEWSKI Piotr, STS-Szczecin, TAKTYCZNA PLUS

45. POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA

46. ZGUTKA Jacek, NTS-Grudziądz, TAKTYCZNA

47. HASZCZ Krzysztof, ZKS-Warszawa, TAKTYCZNA

48. SUŁEK Maciej, ZAWISZA-Bydgoszcz, KLASYCZNA

49. MAŁYSZKA Robert, COLT-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS

50. ŚMIECH Łukasz, KABAR-Łódź, OTWARTA

 

Skład 2 (KOMPLETNY)

51. KACPRZAK Michał, SALWA-Wołomin, TAKTYCZNA PLUS

52. RAWSKI Maciej, UR Jawor, OTWARTA

53. WIECZOREK Grzegorz, KS LOK-Myszków, TAKTYCZNAPLUS

54. KIERES Tomasz, KOMANDOR-Katowice, OTWARTA

55. NAMYŚLAK Krzysztof, KS LOK-Myszków, TAKTYCZNA PLUS

56. BOCHEŃSKA Aneta, Tarcza 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS

57. KARKUTKIEWICZ Mariusz, KS LOK-Myszków, TAKTYCZNA PLUS

58. WANDZEL Robert, KABAR-Łódź , TAKTYCZNA

59. URBAN Magdalena, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, OTWARTA

60. REDECKI TOMASZ, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA PLUS

 

Skład 3 (KOMPLETNY)

61. RZEPA Rafał, TARCZA 96-Poznań, OTWARTA

62. CZAJKOWSKI Sebastian, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS

63. SĘK Ireneusz, SNAJPER-Poznań, TAKTYCZNA PLUS

64. KEMPKA Dominik, DYWIZJON Poznań, TAKTYCZNA PLUS

65. GRZEŚKOWIAK Robert, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS

66. BIAŁASZEK Bartłomiej, GROT-Płock, TAKTYCZNA PLUS

67. BABECKI Piotr, GROT-Płock, TAKTYCZNA PLUS

68. JANISIÓW Marcin, DYWIZJON-Poznań, KLASTCZNA

69. KRÓLSKI Bartosz, TARCZA 96-Poznań, KLASYCZNA

70. SZYDŁOWSKI Tomasz, GROT-Płock, TAKTYCZNA PLUS

 

Skład 4 (KOMPLETNY)

71. OLECH Paweł, STS-Szczecin, KLASYCZNA

72. SZULIŃSKI Adam, STS-Szczecin, OTWARTA

73. MARCELA Przemysław, LOK-Jaworze, TAKTYCZNA PLUS

74. STOLAREK Adam, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA

75. SADOWSKI Marek, KS GLLAUBERYT-Lubin , KLASYCZNA

76. SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA

77. ZGUTKA Maciej, NTS-Grudziądz, TAKTYCZNA PLUS

78. ABEL Radosław, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA

79. WILK Robert, STS-Szczecin, KLASYCZNA

80. DIERING SZYMON, STS-Szczecin, KLASYCZNA

 

Skład 5 (KOMPLETNY)

81. SZOPIŃSKI Tomasz, ARDEA-Gdańsk, TAKTYCZNA PLUS

82. GAWRYŚ Paweł, GWARDIA-Ostróda, TAKTYCZNA PLUS

83. MUSZAŁ Marcin, KS STRZELEC-Żyrardów, TAKTYCZNA

84. KOZŁOWSKI Rafał, KS COVER-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

85. CZARNECKI Radosław, KS STRZELEC-Żyrardów, KLASYCZNA

86. STADNICKI Jakub, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, KLASYCZNA

87. WANIOŁKA Marcin, KS EXPERT-Jaworzno, TAKTYCZNA PLUS

88. ŚRUTEK Mścisław, S.S.Cz.Z.Ch,-Rybieniec, TAKTYCZNA PLUS

89. WILCZYŃSKI ARTUR, Legia-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

90. DOMAŃSKI Sylwester, Victoria-Wieruszów, TAKTYCZNA PLUS

 

Skład 6 (KOMPLETNY)

91. DUDEK Wiktor, COLT-Łódź, TAKTYCZNA

92. SAAR Sebastian, WKS-Wroclaw, TAKTYCZNA PLUS

93. GUSTA Tomasz, COLT-Łódź, TAKTYCZNA PLUS

94. WYDRA Marcin, UR-Jawor, TAKTYCZNA PLUS

95. ZDZITOWIECKI Andrzej, ZKS-Warszawa, OTWARTA

96. URBAN Tomasz, ZAWISZA-Bydgoszcz, KLASYCZNA

97. OMIELCZENKO Wojciech, ZKS-Warszawa, TAKTYCZNA

98. KOCHANOWSKI Jakub, COLT-Łódź, TAKTYCZNA PLUS

99. NAPIERAJ Sebastian, COLT-Łódź, TAKTYCZNA

100. POPŁAWSKI Rafał, ZKS-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

 

Lista rezerwowa:

101. SITKOWSKI Bartosz, GROT-Płock, TAKTYCZNA PLUS

102. KOROŚCIK Tomasz, COLT-Łódź, TAKTYCZNA PLUS

103. WOŹNICA Rafał KSK PRETOR- , TAKTYCZNA PLUS

104. JACYNA Jan, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA

105. GURTOWSKI Maciej, Zawisza Bydgoszcz, KLASYCZNA

106.

107.

108.

109.

110.

...

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2015 - 2020. Stowarzyszenie KABAR

Wszelkie prawa zastrzeżone.