Grand Prix PiRO 2020 - lista zawodników
Kolorem żółtym oznaczono zawodników, dla których potwierdzono otrzymanie wpłaty.
Przedmecz (KOMPLETOWANY)
1. LEWANDOWSKI Przemysław KABAR Łódź Pistolet/Rewolwer Subkompakt (S/O)
2. KAUC Tomasz KABAR Łódź Pistolet/Rewolwer Subkompakt (S/O)
3. JACEK Zdzisław KABAR Łódź Pistolet Dużego Kalibru (S/O)
4. CIECHANOWSKI Tomasz SKS ARDEA Gdańsk Pistolet Dużego Kalibru (S/O)
5. WANDZEL Zbigniew KABAR Łódź Pistolet Standard (S/O)
6. MASTALIŃSKI Zdzisław KABAR Łódź Pistolet Dużego Kalibru (S/O)
7. KUCHARSKI Dariusz KABAR Łódź Pistolet Sport (S/O)
8. CHYLIŃSKI Andrzej KALIBER7,62 Skwierzyna Pistolet/Rewolwer Subkompakt (S/O)
9. SZWARC Paweł KABAR Łódź Pistolet Standard (S/O)
10. SZWARC Dariusz KABAR Łódź Pistolet Standard (S/O)
11. ŚWIGULSKI Marcin KABAR Łódź Pistolet Dużego Kalibru (S/O)
12. KOZŁOWSKI Marek KABAR Łódź Pistolet Sport (S/O)
13. NOWAK Jarosław KABAR Łódź Pistolet Standard (S/O)
14. URBAŃSKA Beata KABAR Łódź Pistolet Sport (S/O)
15. PLUTA Krzysztof ARDEA GDAŃSK Pistolet/Rewolwer Subkompakt (S/O)
16. KOWALSKI Piotr COVER Warszawa Pistolet Dużego Kalibru (S/O)
17. CEMPEL Bazyli Walther Gdynia Pistolet Kompakt
18. ŚWIERCZEK Zbigniew Starachowice Pistolet Standard (S/O)
19.
...
Skład 1 (KOMPLETOWANY)
41. WAWRZONOWSKI Marek OSIR Koluszki Pistolet Sport
42. WAWRZONOWSKI Tomasz Flota Gdynia Pistolet Sport
43. DZIURDŹ Sebastian KABAR Łódź Pistolet Kompakt
44. SINKIEWICZ Marcin Civis-Jędrzejów Pistolet Kompakt
45. WAWRZONOWSKI Tomasz OSIR Koluszki Pistolet Sport
46. GRABKA Tomasz S.S.Cz.Z.Ch. Rybieniec Pistolet Standard
47. CHRÓŚCICKI Adam Dragon Siedlce Pistolet Sport
48. STARYBRAT Grzegorz SKS ARDEA Gdańsk Pistolet Dużego Kalibru
49. KUMISZCZA Tomasz SKS ARDEA Gdańsk Pistolet Dużego Kalibru
50.
Skład 2 (SKOMPLETOWANY)
51. NOWAK Tadeusz Amator Wrocław Pistolet Standard
52. KOKOTEK Kamil Strzelmistrz Łódź Pistolet Standard
53. GRZELAK Mariusz BUNKIER Zduńska Wola Pistolet Standard
54. NOSKO Przemysław Oks Husarz Opole Pistolet Sport
55. RADASZEWSKI Zbigniew Społem Łódź Pistolet Standard
56. SATUR Piotr Strzelmistrz Łódź Pistolet Kompakt
57. SURDEL Marcin Temida Zabrze Pistolet Kompakt
58. GÓRNY Wojciech KABAR Łódż Pistolet Standard
59. FICNERSKI Artur KABAR Łódź Pistolet Standard
60. OLSZEWSKI Szymon Śląskie Stowarzyszenie Miłośników Broni - Katowice Pistolet Standard
Skład 3 (KOMPLETOWANY)
61. MICHAŁOWSKI Norbert KS Strzelec Żyrardów Pistolet Standard
62. KACZOROWSKI Wojciech żyrardów Pistolet Sport
63. KUBIAK Artur KS Strzelec Żyrardów Pistolet Sport
64. CZARNECKI Radosław KS Strzelec Żyrardów Pistolet Sport
65. KORYTKOWSKI Rafał KS Strzelec Żyrardów Pistolet Standard
66. KRAWCZYK Szymon KS Strzelec Żyrardów Pistolet Sport
67. KOWALCZYK Zbigniew COVER WARSZAWA Pistolet Standard
68. NIKLASIŃSKI Rafal Oks Husarz Opole Pistolet/Rewolwer Subkompakt
69. PALUSZYŃSKI Paweł KS Proelia - Warszawa Pistolet/Rewolwer Subkompakt
70.
Skład 4 (KOMPLETOWANY)
71. MUSIELAK Przemysław BUNKIER Zduńska Wola Pistolet Standard
72. WANIOŁKA Marcin KS Expert Jaworzno Pistolet Standard
73. MIERZEJEWSKI Krystian Amator Wrocław Pistolet Kompakt
74. MOKRZYCKI Dariusz Oks Husarz Opole Pistolet Kompakt
75. TALARCZYK Marcin Ziemia Chełmińska Rybieniec Pistolet Sport
76. GŁUCH Marcin Zawisza Bydgoszcz Pistolet Standard
77. JEZIERSKI Mateusz BUNKIER Zduńska Wola Pistolet Standard
78. JEZIERSKI Slawomir KABAR Łódź Rewolwer
79.
80.
Skład 5 (KOMPLETOWANY)
81. ZIMMER Krzysztof S.S.Cz.Z.Ch. Rybieniec Pistolet/Rewolwer Subkompakt
82. KARKUTKIEWICZ Mariusz KS LOK Myszków Pistolet Standard
83. WIECZOREK Grzegorz KS LOK Myszków Pistolet/Rewolwer Subkompakt
84. JURUŚ Jan Zawisza Bydgoszcz Pistolet Kompakt
85. NAMYŚLAK Krzysztof KS LOK Myszków Pistolet Kompakt
86. URBAN Tomasz Zawisza Bydgoszcz Pistolet Kompakt
87. EGERT Mariusz KABAR Łódź Pistolet Standard
88. USZOK Dariusz ARDEA GDAŃSK Pistolet Dużego Kalibru
89. CESARZ Wojciech KS LOK Myszków Pistolet Standard
90.
Skład 6 (KOMPLETOWANY )
91. SOBAŃSKI Michał BUNKIER Zduńska Wola Pistolet Standard
92. PLICHTA Michał Colt Łódź Pistolet Standard
93. SIMILAK Kamil KABAR Łódź Pistolet Standard
94. BOROŃ Przemysław BUNKIER Zduńska Wola Pistolet Standard
95. JANIAK Łukasz BUNKIER Zduńska Wola Pistolet Standard
96. TURZYŃSKI Arkadiusz KS Ziemia Chełmińska Pistolet Kompakt
97. PODRZYCKI Kamil BUNKIER Zduńska Wola Pistolet Standard
98. KANIEWSKI Mateusz Zawisza Bydgoszcz Pistolet Sport
99. IWAŃSKA Dagmara KSI GDYNIA Pistolet Standard
100.
Lista rezerwowa:
101. HUTTAK Krzysztof Omega Gdańsk Pistolet Dużego Kalibru
102. HEBANOWSKI Łukasz Walther Gdynia Pistolet Kompakt
103. ADAMCZYK Maciej Walther Gdynia Pistolet Sport
104. DE MARCO Juliusz Walther Gdynia Pistolet Standard
105. SZÓSTAK Maciej BUNKIER Zduńska Wola Pistolet Standard
106. LEŚNIAK Sławomir OSS Rybieniec Pistolet Sport
107. KRYSZAK Marcin Zawisza Bydgoszcz Pistolet Standard
108. KIELAK Artur Expert LOK Jaworzno Pistolet Standard
109. MARKOWSKI Robert Shooting Academy Łódź Pistolet Dużego Kalibru
110. LIPIŃSKI Mariusz ZKS Pistolet Standard
111. PANIENSKI Paweł Dywizjon Poznań Pistolet Kompakt
112. MARCINIAK Piotr Ks Amator Wrocław Pistolet Kompakt
113. STEPNIEWICZ Hubert Silesia Guns Gieraltowice Pistolet Standard
114.
...