X Mistrzostwa Polski Ligi Sportera 2020 - lista zawodników
Kolorem żółtym oznaczono zawodników, dla których potwierdzono otrzymanie wpłaty.
Przedmecz (KOMPLETOWANY)
1. JACEK Zdzisław KABAR Łódź Sporter TAKTYCZNA (S/O)
2. WYZGAŁA Robert KABAR Łódź Sporter OTWARTA (S/O)
3. BORKOWSKI Łukasz PROELIA Warszawa Sporter KLASYCZNA (S/O)
4. KUCZYŃSKI Piotr AMATOR Wrocław Sporter TAKTYCZNA plus (S/O)
5. MIERZEJEWSKI Dariusz AMATOR Wrocław Sporter TAKTYCZNA plus (S/O)
6. SWIĆ Marcin Dywizjon Poznań Sporter KLASYCZNA (S/O)
7. ORLIŃSKI Dominik Dywizjon Poznań Sporter OTWARTA (S/O)
8. MĄCZKA Krzysztof Dywizjon Poznań Sporter KLASYCZNA (S/O)
9. CHOJNACKI Piotr KABAR Łódź Sporter TAKTYCZNA (Z)
10. SADŁOŃ Bartosz Hetman Nysa Sporter TAKTYCZNA plus (S/O)
11. ŚWIGULSKI Marcin KABAR Łódź Sporter KLASYCZNA (S/O)
12. MASTALIŃSKI Zdzisław KABAR Łódź Sporter TAKTYCZNA (S/O)
13. STADNICKI Jakub Ziemia Chełmińska Sporter KLASYCZNA (Z)
14. SZYMAŃSKI Grzegorz KABAR Łódź Sporter TAKTYCZNA (S/O)
15. SZYMANIAK Wiktoria Bellona Kalisz Sporter TAKTYCZNA (S/O)
16. KAUC Tomasz KABAR Łódź Sporter TAKTYCZNA (S/O)
17. SZOPINSKI Tomasz Ardea Gdańsk Sporter KLASYCZNA (Z)
18. WANDZEL Robert KABAR Łódź Sporter OTWARTA (S/O)
19. WANDZEL Zbigniew KABAR Łódź Sporter OTWARTA (S/O)
20. STECZEK Marcin KABAR Łódź Sporter KLASYCZNA (S/O)
21. KOZŁOWSKI Marek KABAR Łódź Sporter TAKTYCZNA (S/O)
22. SZWARC Paweł KABAR Łódź Sporter KLASYCZNA (S/O)
23. SZWARC Dariusz KABAR Łódź Sporter KLASYCZNA (S/O)
24. FIGLEWICZ Tomasz KABAR Łódź Sporter KLASYCZNA (S/O)
25. SZYMAŃSKI Paweł Legia Warszawa Sporter TAKTYCZNA plus (Z)
26. MAŁYSZKA Robert Colt Wrocław Sporter TAKTYCZNA plus (Z)
27. KUCHARSKI Dariusz KABAR Łódź Sporter OTWARTA (S/O)
28. GALANCIAK Przemysław DZIESIĄTKA Łódź Sporter TAKTYCZNA (S/O)
29. BEREZOWSKI Paweł ZKS Warszawa Sporter KLASYCZNA (S/O)
30. URBAŃSKA Beata KABAR Łódź Sporter OTWARTA (S/O)
31. SEJDA Piotr KABAR Łódź Sporter KLASYCZNA (S/O)
32. SEJDA Katarzyna KABAR Łódź Sporter KLASYCZNA (S/O)
33. JAŚKIEWICZ ARTUR KABAR Łódź Sporter KLASYCZNA (S/O)
34. SZTYLER Sławomir KABAR Łódź Sporter TAKTYCZNA (S/O)
35. SUWALD Małgorzata KABAR Łódź Sporter OTWARTA (S/O)
36. TALAREK Andrzej ZKS WARSZAWA (S/O)
...
Skład 1 (SKOMPLETOWANY)
41. SĘK Ireneusz Snajper Poznań Sporter TAKTYCZNA plus
42. GDANIEC Marcin Elita Sporter OTWARTA
43. OLECH Paweł STS Szczecin Sporter KLASYCZNA
44. GRZEŚKOWIAK Robert TARCZA 96 Poznań Sporter TAKTYCZNA plus
45. MIĘTEK Piotr LOK Białogard Sporter KLASYCZNA
46. POLAŃSKI Dawid Colt Wrocław Sporter TAKTYCZNA
47. RAWSKI Maciej UR Jawor Sporter OTWARTA
48. SIENKIEWICZ Piotr KS Gatling Połczyn-Zdrój Sporter TAKTYCZNA
49. JANC Bartosz TARCZA 96 Poznań Sporter TAKTYCZNA plus
50.SZULIŃSKI Adam STS Szczecin Sporter OTWARTA
Skład 2 (SKOMPLETOWANY)
51. JANISIÓW Marcin Dywizjon Poznań Sporter KLASYCZNA
52. KRÓLSKI Bartosz TARCZA 96 Poznań Sporter KLASYCZNA
53. WIECZOREK Grzegorz KS LOK Myszków Sporter TAKTYCZNA plus
54. MODER Paweł Bellona Grodzisk Maz Sporter OTWARTA
55. NAMYŚLAK Krzysztof KS LOK Myszków Sporter OTWARTA
56. KARKUTKIEWICZ Mariusz KS LOK Myszków Sporter TAKTYCZNA plus
57. LIS Krzysztof Dywizjon Poznań Sporter OTWARTA
58. MIKOŁAJCZYK Patryk NTS Sporter TAKTYCZNA
59. KAROŃ Piotr KSK PRETOR Sporter OTWARTA
60. PODHORECKI Piotr WSS Wrocław Sporter TAKTYCZNA plus
Skład 3 (SKOMPLETOWANY)
61. WIELOGÓRSKI Maciej KS Kołobrzeg Sporter TAKTYCZNA plus
62. OSMOŁA Rafał PROELIA Warszawa Sporter TAKTYCZNA plus
63. URBAN Tomasz ZAWISZA Bydgoszcz Sporter KLASYCZNA
64. ŚMIECH Łukasz KABAR Łódź Sporter OTWARTA
65. URBAN Magdalena S. S. Cz. Z. Ch. Rybieniec Sporter OTWARTA
66. PANIENSKI Pawel Dywizjon Poznań Sporter OTWARTA
67. MATUSZEK Adam Gwardia Zielona Góra Sporter TAKTYCZNA plus
68. CZEREMSKI Bartłomiej AZS Częstochowa Sporter TAKTYCZNA plus
69. MITULSKI Leszek Tarcza Szamotuły Sporter OTWARTA
70. SANOWSKI Pawel KBS Zbaszynek Sporter OTWARTA
Skład 4 (KOMPLETOWANY)
71. PICHLIŃSKI Mariusz Saggita Świdnica Sporter TAKTYCZNA plus
72. LEWANDOWSKI Przemysław KABAR Łódź Sporter TAKTYCZNA
73. HECK Michał KSK PRETOR Sporter TAKTYCZNA
74. REDECKI Tomasz KABAR Łódź Sporter TAKTYCZNA plus
75. MUSZAŁ Marcin KS Strzelec Żyrardów Sporter TAKTYCZNA
76. CZARNECKI Radosław Strzelec Żyrardów Sporter KLASYCZNA
77. ROMANKIEWICZ_HECK Agnieszka KSK PRETOR Sporter TAKTYCZNA
78. NOWAK Leszek Dywizjon Poznań Sporter KLASYCZNA
79. WILCZYŃSKI Artur Legia Warszawa Sporter TAKTYCZNA plus
80.
Skład 5 (SKOMPLETOWANY)
81. GUSTA Tomasz Colt-Łódź Sporter TAKTYCZNA plus
82. DUDEK Wiktor Colt-Łódź Sporter TAKTYCZNA
83. KOCHANOWSKI Jakub Colt-Łódź Sporter TAKTYCZNA plus
84. NAPIERAJ Sebastian Colt-Łódź Sporter TAKTYCZNA
85. SMOTER Jakub AMATOR Wrocław Sporter TAKTYCZNA plus
86. ZGUTKA Maciej NTS Grudziądz Sporter TAKTYCZNA plus
87. WANIOŁKA Marcin KS Expert Jaworzno Sporter TAKTYCZNA plus
88. KIELAK Artur KS Expert Jaworzno Sporter TAKTYCZNA
89. ZGUTKA Jacek NTS Grudziądz Sporter TAKTYCZNA
90. DIERING Szymon STS Szczecin Sporter TAKTYCZNA
Skład 6 (SKOMPLETOWANY)
91. OSTROWSKI Michał Legia Warszawa Sporter TAKTYCZNA plus
92. WRZESIEŃ-OSTROWSKA Magdalena Legia Warszawa Sporter TAKTYCZNA plus
93. OSTROWSKI Paweł Legia Warszawa Sporter TAKTYCZNA plus
94. GAWRYŚ Paweł Garda Ostróda Sporter TAKTYCZNA plus
95. POPŁAWSKI Rafał ZKS Warszawa Sporter TAKTYCZNA plus
96. POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander Legia Warszawa Sporter TAKTYCZNA
97. CHMIELEWSKI Sławomir Legia Warszawa Sporter TAKTYCZNA plus
98. CUDNY Michał PROELIA Warszawa Sporter OTWARTA
99. DOMARADZKI Grzegorz GTS Brass Gorzów Sporter OTWARTA
100. WILIM Wilhelm ZKS Warszawa Sporter TAKTYCZNA PLUS
Lista rezerwowa:
101. SUŁEK Maciej ZAWISZA Bydgoszcz Sporter KLASYCZNA
102. KRYSZAK Marcin ZAWISZA Bydgoszcz Sporter TAKTYCZNA plus
103. SIEŃSKI Ireneusz Ziemia Chełmińska Sporter KLASYCZNA
104. HORODOWICZ Mariusz Strzelmistrz Łodzi Sporter KLASYCZNA
105. DERLATKA Marcin ZKS Warszawa Sporter TAKTYCZNA plus
106. SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemek Legia Warszawa Sporter TAKTYCZNA
107. GRYBIONKO Krzysztof NTS-Poznań Sporter TAKTYCZNA
108. SAAR Sebastian UR Jawor Sporter TAKTYCZNA plus
109. PONIKOWSKI Maciej Ziemia Chełmińska Sporter TAKTYCZNA
110. IGNAŚ Antoni STS Szczecin Sporter OTWARTA
111. KORNIJCZUK Andrzej Piast Opole Sporter TAKTYCZNA
112. PIETRZAK Arkadiusz SKSS ROGÓW Sporter OTWARTA
113. GŁUCH Marcin ZAWISZA Bydgoszcz Sporter TAKTYCZNA
114. LIS Tomasz KS Amator Wrocław Sporter TAKTYCZNA plus
115. BIAŁASZEK Bartek Grot-Płock Sporter TAKTYCZNA plus
116. WOŹNICA Rafał KSK PRETOR Sporter TAKTYCZNA plus
117. PARKA Piotr KS Cover Warszawa Sporter TAKTYCZNA plus
118. GOLUB Sergiy ZKS "Gwardia" Zielona Góra Sporter TAKTYCZNA plus
119.
120.
121.
122.
...